Kniha návštěv

Datum 13.05.2020

Vložil BobbyLob

Titulek New search engine 2021

Odpovědět

[url=http://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. - 1000 000$ [/url]

One tear slowly slid down his cheek while he told me how much he "dearly" loved the actual woman's. To begin to make note of more features on the forex records. It may sound esoteric yet it is really quite practical.

<a href="http://skoperations.site/q_demo_account.php"> 1000 000</a>


Money is not the cause of all bad. People are the reason for all earnings. People use money individuals use girls. It's the game of life. Life cannot be played without money. This kind of is rule 1.

Datum 18.04.2017

Vložil Jana Strnadová

Titulek Jste na facebooku?

Odpovědět

Chci se zeptat, zdali jste na facebooku, kde vás tam najdu.
Jana

Datum 18.04.2017

Vložil Petr Admin

Titulek Re: Jste na facebooku?

Odpovědět

Ano, lze nás najít i na facebooku. Jednak máme profil TRENDczech, druhak se k mnoha zajímavým informacím dostanete tak, že se přihlásíte o členství ve skupině Stárnutí je přežitek. Po schválení do skupiny budete doslova ohromeni sdělením, které na vás čeká!

Datum 26.11.2011

Vložil Eliška

Titulek Cholesterolová lež

Odpovědět

Dobrý den, původ vašeho článku o choresterolu je na těchto stránkách: http://www.totalhealthbreakthroughs.com/author/dwight-lundell-md/ .
Někdo ho pravděpodobně přeložil do češtiny a začal rozesílat.

Datum 16.03.2010

Vložil WSkatalóg

Titulek Pozvanka k registrácii

Odpovědět

Zdravím ťa admin. Ponúkam ti možnosť pridať si stránku do nášho katalogu.

S pozdravom webmaster WSKATALOGu. / http://wskatalog.webnode.cz/

Datum 12.05.2009

Vložil Luboš

Titulek názor

Odpovědět

Myslím, že pitná voda z vodovodu vyhovuje a je v pořádku, proč ji ještě nějak upravovat? Nepiju nic z petek, protože to je rizikové. L.

Datum 12.05.2009

Vložil PetrAdmin

Titulek Re: názor

Odpovědět

Ještě před pár lety jsem vůbec neřešil, co piju. Dnes mám více informací a proto jsem velice opatrný! Pokud se moje tělo skládá ze dvou třetin až tří čtvrtin z vody, kterou ztrácím, tak jsem opatrný, čím to "dolévám". Dnešní zdroje pitné vody obsahují až 45 tisíc různých, zejména syntetických příměsí. Ty tam ještě před sto lety nebyly. Technologie, které používají vodárny na úpravu vody do vodovodní sítě jsou stejné, jako před sto lety. Je tedy zřejmé, že drtivou většinu příměsí, hlavně těch novodobých pocházejících z chemizace planety vodárny neodstraňují. Ono to ani technicky, ale zejména ekonomicky není realizovatelné. Mrkněte se do výpisů nákladů domácnosti, kolik zaplatíte za ohřev jednoho kubíku teplé vody. Většinou to je minimálně 1.500,- Kč! Jen za ohřev! Ale za upravení, dopravení pitné vody a "opracování" odpadní vody zaplatíte v průměru cca 55,- Kč za kubík. Za takovou láci se tedy opravdu moc vymyslet nedá. Proto celý vyspělý svět používá domácí úpravny vody jako standardní vybavení domácnosti. A opravdu nejsou rodiny v těchto zemích závislé na pití v PET lahvích.

Datum 11.05.2009

Vložil Lada

Titulek mám dotaz

Odpovědět

Slyšela jsem, že pokud zařízení na doúpravu pitné vody nemá UV lampu, tak je nevyhovující. A také bych se chtěla zeptat, co je pravdy na tom, že filtrační zařízení s reversní osmózou dělají destilovanou vodu. Děkuji za odpověď. Lada, severní Čechy

Datum 11.05.2009

Vložil PetrAdmin

Titulek Re: mám dotaz

Odpovědět

Lado, děkuji Vám za dotaz, ptáte se velice aktuálně. Existuje mnoho nepřesných informací a předsudků, které se váží k reverzním osmózám. Tak na vysvětlenou: AQUAoptimal je zařízení, které nedělá filtrací z vody tzv. čistou vodu H2O. AQUAoptimal optimalizuje chemické složení vody tak, že pomocí polopropustné membrány, (velice podobné té, která tvoří obal našich buněk) roztřídíme příměsi ve vodě na ty, které jsou tělu neškodné a užitečné - ty projdou membránou a zůstávájí ve vodě a na příměsi toxické, nečistoty tělu škodlivé - ty jsou odkaleny do odpadu. Dále přístroj optimalizuje fyzikální strukturu vody, to má velice příznivý vliv na vstřebávání vody v těle a detoxikaci organismu. Poslední krok optimalizace se týká energetického potenciálu vody, o to se stará aktivní dolomit optimalizující i poměry minerálů a ENERGY forever, který všechny dosažené parametry stabilizuje. Výsledkem našeho snažení je ověřený fakt, že optimalizované vody lidé vypijí intuitivně o 50 až 100% více, než vody běžné. AQUAoptimal neumí dodávat demineralizovanou, nebo destilovanou vodu.
A co se týče UV lampy. Náš systém hygieny vody systémem SUPER-NN je čistě biologický a vodě naprosto přirozený, je hlavně velice spolehlivý a organismu neškodný. UV lampa je řešení, které je spolehlivé do prvního výpadku el. proudu, často sebou přináší řadu komplikací a je to zařízení vyžadující průběžné náklady na energii a pravidelné výměny výbojky. To zatěžuje zejména uživatele. Petr

Datum 15.04.2009

Vložil Mirek

Titulek Strašidelné čtení

Odpovědět

Děkuji za obsažné čtení ve Velké knize o vodě . . . fakt jsem se vyděsil! Ale takto shrnutá fakta dělají dojem a ucelený obrázek o stavu věcí. Snad to někoho probere! M.