Informace o nás

TRENDczech je realizátorem mnoha prospěšných, humánně a ekologicky zaměřených projektů. Ke své činnosti využívá manažerské zázemí s mnohaletými zkušenostmi v oblasti obchodního inženýringu, marketingu a řízení obchodu.

Správa i řízení projektů je rozděleno do jednotlivých divizí. Divize Andragogika, Outdoor a kongres, Zahraniční obchod, Super-NN a AQUAoptimal: AQUAoptimal

"Orientujeme se na zásadní problémy současnosti, jejichž řešení považujeme za výzvu! Neustále skloňovanou ekonomickou krizi považujeme za hozenou rukavici, neboť jediná krize, která probíhá, je krize mezilidských vztahů!"

Umožnit co největšímu množství lidí pít kvalitní a vhodnou vodu vnímáme jako naše poslání! Vždy, když další rodině namontujeme optimalizační přístroj vody AQUAoptimal víme, že několika lidem zkvalitníme život - zabezpečili jsme jim maximální kvalitu 2/3 jejich těla - jejich organismu! Voda, která tvoří tyto 2/3 se kvalitativně změnila na vyšší, nesrovnatelnou úroveň!   

Historie projektu

Tématu a komoditě pitná voda a voda vhodná pro pití a vaření se věnujeme již od roku 2005. Za tu dobu jsme nashromáždili veliké množství informací, které nás dovedly k rozhodnutí naplno se realizovat v řešení této závažné problematiky. Důvody jsou shrnuty zde: VELKÁ KNIHA O VODĚ

Naši uživatelé

Věříme, že jsme potřební každému, komu záleží na sobě a svých blízkých. Cenovou politiku jsme nastavili tak, aby naše produkty byly dostupné každé rodině. Z toho důvodu poskytujeme sociálně slabším zákazníkům dotace na cenu zařízení AQUAoptimal, a všem slevový program na produkty Super-NN.